České autorské skleněné a dřevěné šperky

České
autorské
skleněné a dřevěné
šperky

Naše šperky jsou projevem mé neutuchající vnitřní potřeby tvořit. Někdo vaří, někdo háčkuje, já v neskonalé vděčnosti dar kreativity promítám do našich korálí. A moc mě baví a těší Vás krášlit. Marie, ko-ra-le

Naše šperky jsou projevem mé neutuchající vnitřní potřeby tvořit. Někdo vaří, někdo háčkuje, já v neskonalé vděčnosti dar kreativity promítám do našich korálí. A těší mě se s Vámi o své dary dělit.

Vaše nejmilejší

1 290 

Aktivistický šperk, vyjadřující podporu lidem Ukrajiny.  800,- Kč  z každého prodaného šperku posíláme na účet organizace Paměť národa, která se podílí na podpoře obránců formou poskytování ochranných prostředků a zdravotnického materiálu. Další informace o naší předchozí kampani se dočtete níže. Děkujeme za Vaši podporu Ukrajiny a jejích lidí.

DOSTUPNOST:Skladem

590 

Existuje něco lepšího než krásné náušnice? Ale jistě – jejich dvojitá porce! Elegantní náušnice Doubles mají totiž jeden korálek jako pecku a druhý pod uchem na prohnuté tyčince. Hotová krása na druhou, se kterou uděláte parádu během běžného denního nošení i večer v divadle.

Horký tip: Náušnice se dají nosit dvojité, nebo jen jejich vrchní pecička.

690 

Znáte tu omamně krásnou vůni šeříků? Teď si ji můžete připomínat po celý rok s tímhle skvělým minialistickým prstýnkem v odstínech kvetoucí nádhery. A když jeden nestačí, doplnit můžte odstínem druhým, třetím.. svěle totiž vypadají dohromady!

1 290 

Všechny oči na vás! Okouzlující jste samozřejmě sama o sobě, náhrdelník Wooden foam ale vaši jedinečnost ještě podtrhne.

Rozhodně s ním neuniknete komplimentům, pozornosti a otázkám, kde se dá tak krásný kousek pořídit. Jen to zkuste – uvidíte, že se jen těžko najde někdo, kdo by si nepomyslel: “Páni!”

490 

Hravý a lehký, přesto elegantní a sofistikovaný. Kdo to je? Přece náš dřevěný náramek Bangle. Při nošení se kuličky vesele pohybují po lanku, a tak má každou chvíli jiný tvar. Skvěle doplní všechny naše dřevěné náhrdelníky a náušnice.

490 

Pop… pop… pop… popcorn! Přesně ten připomínají tyto lehké, decentní a zábavné náušnice, které byly vytvořeny jako doplněk náhrdelníků Wooden foam.

Jejich hroznový tvar, který krásně sedí na uchu z nich dělá hravý šperk, který upoutá pozornost. Budou perfektně ladit s našimi dřevěnými šperky, ale parádu udělají i samotné. Lehoučké jsou jako pírko, takže o nich téměř nebudete vědět.

1 290 

Všechny oči na vás! Okouzlující jste samozřejmě sama o sobě, náhrdelník Wooden foam ale vaši jedinečnost ještě podtrhne. Rozhodně s ním neuniknete komplimentům, pozornosti a otázkám, kde se dá tak krásný kousek pořídit. Jen to zkuste – uvidíte, že se jen těžko najde někdo, kdo by si nepomyslel: “Páni!”

690 

Jaká je záhada náhrdelníku Bubbles? I když je ze dřeva, na oči všech kolemjdoucích funguje dočista jako magnet. Aby taky ne, je okouzlující, zábavný a elegantní – zkrátka jako vy. Ozdobte s ním svůj outfit a uvidíte, že se budou dít zázraky.

Jsi půvabná nejvíc, když nikdo se nedívá,
jak krajina v noci co do tmy se odívá
krajina pod sněhem čistá a nevinná,
má vzácná dřevina jediná, jediná…